سخنی با دوستان

 

editorw2

دوستان و خوانندکان کرامی

در ابتدا  دوست دارم از شما و حمایت تان از مجله «جوانان امروز» کمال تشکر را داشته باشم . من و دوستانم در تحریریه مجله بسیار تلاش کردیم که این مجله را بصورت نسخه چاپی در اختیار خوانندگان قرار دهیم ، ولی به دلیل مسائل مختلفی  بر آن شدیم که مجله را به صورت اینترنتی  از این پس ارائه دهیم.

دلیل این تصمیم ، برای حفظ محیط زیست و جلوگیری از هدر کردن کاغذ و اینکه در اندازه خودمان بتوانیم به کمپین جلوگیری از قطع درختان کمکی کرده باشیم و به نظر ما در این عصر و زمان که همه گونه تکنولوژی در اختیار ماست و همه می توانند بدون صرف هزینه های اضافی براحتی با یک کلیک از این سو به آنسوی دنیا مرتبط شوند و بدون اینکه کوهی انباشته شده از مجله های مختلف چاپ شده فضای محیط شان را اشغال کند در فضای مجازی براحتی به همه گونه اطلاعات روز دسترسی داشته باشند.

البته خواندن مجله و یا کتاب و غیره به سبک سنتی شاید خالی از لطف نباشد ، اما از آنجائیکه ما همگی می بایست به فکر حفظ از طبیعت و محیط زیست خود باشیم به شما هم توصیه می کنیم که حدالمقدور از چاپ کاغذی پرهیز و به درج مطالب خود  به هر شکل و فرم از فضای مجازی استفاده کنید. بخاطر داشته باشید که ما بایست به فکر نسل های بعدی هم باشیم.

در نهایت باید بگویم که هزینه های هنگفت چاپی هم در این تصمیم ما نقش خود را داشت ولی عمده دلیل حفظ محیط زیست می باشد. و جالب است که به شما بگویم کهه بیشترین تیراژ خواننده را ما در سایت و فن پیج مجله » جوانان امروز » داریم . که این خود ما را بر آن داشت که این تصمیم را قاطعانه اتخاذ کنیم .

دوستانی که مایل باشند تبلیغات خود را در سایت و فن پیج ما درح کنند می توانند با آدرس ایمیل ما تماس بگیرند .

بدرود   

marketing@javanan-e-emrooz.com

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.