سخنی با دوستان

با سلامی دگر بار به تمامی خوانندگان مجله «جوانان امروز«

editorw2

شش هفته گذشت ، شش هفته از آغاز این مجله و شما همچنان مشوق ما در ادامه این راه پر فراز و نشیب هستید. هفته ای که گذشت برای ما بسیار پر بار بود ، چرا که از طرف مصاحبه ای داشتیم با تلویزیون CCTV که علاقمند بودند در مورد مجله ما گزارشی تهیه کنند و همینطور در مورد دلایل مهاجرت ایرانیان به کشور گرجستان جویا شدند و اینکه آیا کشوری چون گرجستان که خود با کمبود کار مواجه است و هر ساله بسیاری از گرجی ها برای یافتن زندگی بهتر و کار ، جلای وطن می کنند چگونه است که ایرانیان به این کشور مهاجرت می کنند و آیا این مهاجرت به ضرر مردم گرجستان برای از دست دادن موقعیت های شغلی نیست؟

پس از گفتگو من این خبرنگار را که بدون مطالعه دقیق فقط بر مبنای حدس و گمانه زنی های خود یک تصور غلط را در ذهن خود در مورد ایرانیان مهاجر به گرجستان ساخته بود متقاعد کردم که وجود ایرانیان در این کشور نه تنها به ضرر گرجستان نبوده  بلکه نقش بسزائی در رشد اقتصادی و ایجاد شغل در این کشور را داشته و اگر چنانچه تحت فشارهای بین المللی از دولت گرجستان خواسته شود تا محدودیت هائی برای مهاجرت ایرانیان که عمدتأ به دلیل سرمایه گزاری در این کشور هستند بوجود آورند، نمی تواند که عواقب مطلوبی داشته باشد .

در حال حاضر در هر شرکت ایرانی برای جداقل 2 تا 3 نفر گرجی ایجاد شغل شده و در شرکت های بزرگتر این تعداد بمراتب بیشتر است واین خود یکی از نمونه های مثبت وجود ایرانیان در این کشور و کمک  به اقتصاد است .

به هر حال به امید روزیکه ، ملت ایران بتوانند همیشه پر افتخار تر از همیشه در عرصه های جهانی معرفی شده و معرف هویت اصیل ایرانی خود باشند. بزودی این گزارش پخش و ما لینک لازم را در اختیار علاقمندان این مجله قرار خواهیم داد.

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.