یادداشت های سردبیر

بادرود فراوان به همه شما دوستداران مجله هفتگی جوانان امروزeditorw2

امروز مجله ما پنجمین هفته خود را سپری می کند ، پنج هفته ای که با بسیار سختی ولی به عشق شما پشت سر گذاشتیم. گر چه تیراژ استقبال کنندگان از سایت ما بسیار است ، و مجله چاپ شده را هم همه با اشتیاق فراوان مطالعه می کنند ولی جای بسی تأسف است که ما تا کنون نتوانسته ایم حمایت صاحبین مشاغل را داشته باشیم. 

صاحبین مشاغلی که با نادیده گرفتن توانائی این رسانه ، حمایت خود را از ما دریغ کرده اند و این امر می تواند ما نع از ادامه راه ما باشد.
برخی دوستان هم معتقد بودند که به جای چاپ چنین مجله وزین ، بهتر است که ما هم به پیک های ایرانی دیگر پیوسته و اقدام به تجاری کردن نوع کار خود کنیم تا از قافله عقب نمانیم . جای بسی تأسف است که ملت ما بقدری از مطالعه گریزان شده اند که بر این باورند که اتلاف وقت و پول است که رسانه ای بخواهد در یک سطح اصولی به چاپ مجله پر محتوی پرداخته و در عین حال بتواند از حمایت مردمی ، خصوصأ حمایت صاحبین مشاغل بر خوردار شود.
به نظر صاحبین مشاغل ترجیح می دهند تبلیغات های خود را در پیک های چند صفحه ای به چاپ برسانند تا به گفته خودشان بتوانند بهتر و سریع تر جلب توجه مشتریان خود را کرده و چرخه کسب و کار شان را بگردانند … این نظریات برخی از صاحبین مشاغل مرا به فکر واداشت : آیا براستی ما ملتی که تمدن چندین و چند هزار ساله را در تاریخ خود به دوش می کشیم ، اینچنین سطحی و بی تفاوت به مسائل فرهنگی و هنری یا اجتماعی شده ایم که شایسته پیک های تبلیغاتی ،پیک هائی با صفحه های رنگی و پر از عکس ،هستیم تا فقط با دیدن صفحه های رنگین سر خود را گرم کنیم .
این فکر نه تنها مرا برای آینده مجله نگران می کند ، بلکه نگران آینده مردمی هستم که همچون ما بیزار از مطالعه و دانستن و خواندن است،ملتی که گم شده خود را در همه چیز جز دانستن و آگاه شدن می جوید.
به امید اینکه دانسته های من فقط یک برداشت اشتباه بوده و ملت ما همچون همیشه در حفظ فرهنگ خود کوشا باشند.
تا فرصتی دیگر بدرود.

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.