سعدی افشار با هنر سیاه بازی خداحافظی کرد..

سعدی افشار با هنر سیاه بازی خداحافظی کرد…..

009

گزارشگر:علی رجبی

سعدی افشار یکی از بازماندگان سیاه بازی که با هنر خود سال های بسیار در صحنه تئاتر فعالیت داشت متاسفانه 30 فروردین ماه سال 1392 با عاشقان خود بدرود گفت او که در روز های اخر این زندگی برای تهیه دارو های گران قیمت با مشکلات مالی زیادی برخورد نمود واقعا جای تاسف دارد که با دلی سوخته و صد البته بدون جبران خدمات هنری او از طرف مسئولین در فقر و در سن 79 سالگی بدرود بگوید.
به گزارش خبرنگار مهر، سعدی افشار که از بیماری پوکی استخوان و همچنین عفونت ریه رنج می‌برد و بارها به این دلیل در بیمارستان بستری شده بود و شرایط سختی را سپری می‌کرد امروز جمعه 30 فروردین‌ماه در منزل خود چشم از جهان فروبست.
a13a4587488420064f52179dc570ac0aوی آخرین بازمانده از نسل سیاه‌بازی نمایش‌های ایرانی بود که در داخل و خارج از کشور هنرمندی صاحب جایگاه و شناخته شده بود. افشار به دلیل وضعیت جسمانی نامناسب طی سال‌های اخیر نتوانست مانند گذشته روی صحنه حضور پیدا کند.
این هنرمند سالها با سرطان دست و پنجه نرم کرد و دائم از هزینه گران آمپولهائی که باید برایش حکم رهائی از درد بسیار داشت سخن می گفت ولی هیچکس پیدا نشد که به کمک او بشتابد و او در تنهائی با درد و بی پولی دست و پنجه نرم میکرد تا آخر جان به جان آفرین داد ، حال دیدن این همه آشنا که برای مراسمش شتابان از هر طرف رسیده اند، آدم را به فکر می برد که تا به حال کجا بودند .گروه مجله جوانان امروز برای بازماندگان این هنرمند تسلیت عرض می نماید.

با سپاس از توجه شما به این مطلب

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

این سایت برای کاهش هرزنامه‌ها از ضدهرزنامه استفاده می‌کند. در مورد نحوه پردازش داده‌های دیدگاه خود بیشتر بدانید.